Wyjazd do Parku Trampolinowego GOjump

POWRÓT

Wyjazd do Parku Trampolinowego GOjump

08.07.2019

„Sprawność fizyczna jest nie tylko jednym z najważniejszych kluczy do zdrowego ciała – jest podstawą dynamicznej i twórczej aktywności intelektualnej.”
John F. Kennedy
”Życie polega na ruchu i ruch jest jego istotą”
Arthur Schopenhauer

Dnia 04.07.2019r. dzieci z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Typu Socjalizacyjnego oraz Interwencyjnego pojechały z wychowawcami do Parku Trampolin GOjump we Wrocławiu w celu aktywnego i interesującego spędzenia czasu w okresie wakacyjnym. Z racji coraz większej popularności tego typu zajęć sportowych Wychowankowie byli bardzo zadowoleni z wyjazdu.
Na początku, po zapoznaniu się z regulaminem panującym w Parku, niezbędna była profesjonalna rozgrzewka pod okiem instruktora. Następnie przed dziećmi otworzył się świat pełen zabawy i niezliczonych atrakcji. Uczestnicy wycieczki wykorzystali każdą z możliwości – od ścieżek akrobatycznych, torów do zjazdów na specjalnych pontonach przez kosze do wsadów, trampoliny sportowe aż po specjalnie platformy do trenowania akrobacji powietrznych. Pobyt w GOjump pomógł w wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu oraz pokazał, że sport może być ciekawy i różnorodny, a także płyną z niego duże korzyści – po intensywnym wysiłku Wychowankowie czuli się lepiej i pogodnie patrzyli na świat.
Każda przyjemność kiedyś się kończy, jednak by umilić dzieciom podróż powrotną do Placówek, na Wychowanków czekały drobne przekąski. Pomogły one w uzupełnieniu zapasów energii, niezbędnej do kolejnych wypraw.

Karol Dyrcz

Galeria

Jak do nas dojechać?

Social Media