Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: http://pcus.pl

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Ciasteczka

System jaki wykorzystujemy do edycji treści w stronie oraz statystyki serwisu wykorzystują pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na to zmień ustawienia we własnej przeglądarce.

Nie zbieramy danych osobowych przez stronę www, nie posiadamy formularzy kontaktowych serwis nie posiada systemu kont dla osób przeglądających strony w domenie. W celu zdobycia informacji, edycji lub usunięcia danych wrażliwych zgromadzonych przez PCUS w Kątach Wrocławskich inaczej jak przez stronę www prosimy o skorzystanie z zakładki kontakt lub maila e-mail: sekretariat@pcus.pl.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

 

Jak do nas dojechać?

Social Media