Dzień Dziecka

POWRÓT

Dzień Dziecka

21.06.2021

Jednym z najważniejszych dni w roku dla każdego dziecka jest Dzień Dziecka. By radość z dziecięcego święta trwała dłużej, postanowiliśmy wypełnić atrakcjami aż sześć dni. Wszystko zaczęło się od podchodów, podczas których młodzi poszukiwacze skarbów odnaleźli paczki wypełnione atrakcyjnymi nagrodami. W kolejnych dniach nie zabrakło sportowych emocji podczas turnieju w  zbijaka  i  w  siatkówkę.

Wieczorny seans filmowy przyniósł także sporo satysfakcji i refleksji. 

Kolejne dni  postanowiliśmy spędzić aktywnie odwiedzając GoJump we Wrocławiu. Park trampolin to  fantastyczne miejsce gdzie oprócz zabawy dzieci mogły dać upust swoim emocjom, rozładować napięcia, a wydzielające się podczas zabawy endorfiny pozytywnie wpłynęły na ich samopoczucie. Dzieci miały okazję zmierzyć się z torami przeszkód, dzięki czemu mogły przetestować swoją siłę, spryt, wytrzymałość i równowagę​. Młodsi spędzili miło czas w basenie z gąbek, a także na zjeżdżalni. Zabawom i śmiechom nie było końca. To był naprawdę udany dzień.

Odbyła się także długo wyczekiwana wycieczka do wrocławskiego ZOO, która dla młodszych wychowanków zafascynowanych  światem zwierząt była szczególnie atrakcyjna.  

Starsi wychowankowie pasjonowali się rywalizacją na specjalnie wynajętym torze do gry w kręgle w Miraż Bowling Center.    Posumowaniem radosnych  przeżyć, które pozostaną na długo w pamięci dzieci, była uczta z kiełbasek przygotowanych na grillu. 

Galeria

Jak do nas dojechać?

Social Media