Bal Karnawałowy

POWRÓT

Bal Karnawałowy

06.02.2020

Dnia 23.01.2020 odbył się Bal Karnawałowy uczestników Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Kątach Wrocławskich wraz z podopiecznymi Powiatowego Klubu Seniora.
Tematem przewodnim wydarzenia były lata 70-te, dlatego przebrania obecnych były bogate w fantazyjne kolory, kwiaty oraz klasyczne grochy i dzwony. Podczas uroczystości obecna była Dyrektor Powiatowego Centrum Usług Społecznych w Kątach Wrocławskich- Pani Urszula Przybyłek, która udostępniła na okoliczność tejże uroczystości aulę oraz Zastępca Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu- Pani Magdalena Kuźnicka.
Podopieczni mieli możliwość zabawy przy muzyce na żywo wykonywanej przez zaprzyjaźniony zespół „Medium”, którego muzycy wystąpili charytatywnie na rzecz podopiecznych, a w składzie którego grał także Kierownik Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Kątach Wrocławskich- Pan Bogusław Jakowczyk. Przygotowaniom towarzyszyło dużo emocji, uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością w doborze strojów a sam bal był dla nich niesamowitym przeżyciem.
Głównym celem zabawy była integracja z podopiecznymi Powiatowego Klubu Seniora, ale także zwiększenie kreatywności, otwartości i pewności siebie, jak również aktywne spędzanie czasu.

Galeria

Jak do nas dojechać?

Social Media