Bajkowy dzień dziecka w Legendii

Dodane przez e-jankowska - śr., 11/07/2018 - 18:55

Kategoria

Wizyta w Śląskim Wesołym Miasteczku „Legendia” była wspaniałym prezentem dla naszych podopiecznych z okazji Dnia Dziecka. Była to najlepsza okazja, by wybrać się do tego magicznego miejsca – najstarszego w Polsce parku rozrywki.

1 czerwca 2018r. z samego rana, pod opieką pani Ani, Irenki i Kasi, wyruszyliśmy w podróż do Chorzowa. Droga minęła nam szybko i bezpiecznie. Pogoda dopisała. Tego dnia poza atrakcjami samego lunaparku, mieliśmy okazję uczestniczyć w zabawach z postaciami z najpiękniejszych bajek Disneya, śpiewać w muzycznym studiu karaoke czy skakać na mini-bungee.

W Legendii, wśród zieleni, nad brzegiem jeziora, znaleźliśmy atrakcje dla wszystkich. Karuzele czy obrotowe tunele dla najmłodszych, gondole i pędzące łodzie dla nieco starszych, a także rollercoastery i diabelski młyn dla tych najbardziej odważnych. Każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Było mnóstwo śmiechu w gabinecie luster i skoków adrenaliny podczas przejazdów górską kolejką. Specjalnym pociągiem przejechaliśmy też tajemniczy las, mroczne jaskinie, ruiny i starą wieś, co dało nam okazję, by stać się bohaterami i pokonać groźnego Bazyliszka.

To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń. Do domu powróciliśmy dopiero wieczorem. Tego dnia szybko poszliśmy spać… ze zmęczenia i nadmiaru pozytywnych emocji.

zdjecie 1
zdjecie 2
zdjecie 3
zdjecie 4
zdjecie 5
zdjecie 6
zdjecie 7
zdjęcie 8
zdjęcie 9

Strony w dziale: