Wakacyjne wspomnienia znad Bałtyku

Dodane przez e-jankowska - czw., 16/08/2018 - 18:50

Kategoria

W dniach 27.07. – 10.08.2018r. wychowankowie trzech placówek opiekuńczo-wychowawczych w Kątach Wrocławskich uczestniczyli w kolonii letniej zorganizowanej przez Centrum Aktywności Twórczej „Fabryka Talentów”. Project Crazy Heroes, czyli wielkie starcie nad Bałtykiem odbyło się niedaleko Mielna w miejscowości Łazy. Pogoda dopisała i przez cały okres pobytu nad morzem naszym podopiecznym towarzyszyło piękne słońce. Dzieci zamieszkały w Ośrodku Wypoczynkowym Jaroszowiec posiadającym własny basen. Uczestnicy mieli zapewnioną wykwalifikowaną kadrę wychowawców, opiekę medyczną oraz ratownika. Szeroką plażę oddzielała jedynie droga i piaszczyste wydmy.

Na okres dwóch tygodni wychowankowie przemienili się w starożytnych bogów, herosów i bohaterów greckich mitów. Program kolonii obfitował w liczne zajęcia i atrakcje. Poza kąpielami wśród morskich fal, dzieci i młodzież uczestniczyli m.in. w Wielkich Dionizjach, Miniigrzyskach Olimpijskich, nauce strzelania z łuku z Artemidą, zajęciach z pierwszej pomocy z Asklepiosem i nocnej grze terenowej w Labiryncie Dedala.

W trakcie kolonii nawiązały się liczne, nowe przyjaźnie. Po powrocie wszyscy byli wypoczęci, niezwykle zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń.

Zapraszamy do galerii zdjęć, na których uwieczniono wakacyjne wspomnienia …

Strony w dziale: