Wakacyjne wspomnienia

Dodane przez e-jankowska - śr., 22/09/2021 - 13:55

Kategoria

W ostatni dzień lata wspominamy wakacyjny wyjazd do Szklarskiej Poręby, gdzie spędziliśmy miło czas na  trzydniowej wycieczce. Pierwszego dnia nasi wychowankowie po zakwaterowaniu się w pięknym pensjonacie „Chata Izerska” zapoznali się z urokami okolicy, spędzili dużo czasu na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem natury.

Drugiego dnia po przyszykowaniu prowiantu, zwarci i gotowi wyruszyli tuż pod same podnóże Szrenicy skąd następnie udali się wyciągiem krzesełkowym, aż na sam szczyt. Podczas podróży jak i na samym szczycie podziwiali piękne widoki oraz rozkoszowali się ciszą i spokojem panującym dookoła. Na górze był czas na pamiątkowe zdjęcia. Następnie udali się ulicami Szklarskiej Poręby w stronę parku linowego „Trollandia”. Tam mieli okazję do zabaw ruchowych na wysokościach. Po powrocie do pensjonatu wieczorem mieli czas na wieczorną zabawę w chowanego na terenie posesji.

Ostatni dzień zaczął się od pakowania i skupieniu się na pozostawieniu po sobie porządku. Po śniadaniu i przyszykowaniu prowiantu odbyły się zajęcia integracyjne z naszym psychologiem, a później  nasi wychowankowie wybrali się do rodzinnego parku rozrywki, gdzie w pełnej adrenalinie mogli pędzić kolejką grawitacyjną. Po zabawie przyszedł czas na obiad, a po nim czas wolny na zwiedzanie centrum Szklarskiej Poręby. Wieczorem zmęczeni, ale szczęśliwi udali się w drogę powrotną do Kątów Wrocławskich. Wyjazd w góry był miłym akcentem zakończenia wakacji i zebrania sił na nowy rok szkolny.

Wychowawca POW 1 – Anna Urbanowicz

zdjecie 1
zdjecie 2
zdjecie 3
zdjecie 4

Strony w dziale: